• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD 2013, 22-24 marca 2013

XXVII Międzynarodowe Targi Budownictwa Tarbud dobiegły końca. Misją Targów było stworzenie platformy spotkania pomiędzy producentami a ich potencjalnymi klientami. Odpowiadając na potrzeby rynku i klientów rozszerzono dotychczasową formułę prezentacji o dodatkowe branże – projektowanie i aranżacja wnętrz oraz ogrodnictwo.

Trwający w dniach 22-24 marca 2013 roku we Wrocławskiej Hali Stulecia Tarbud 2013 okazał się dużym sukcesem – 220 wystawców, dziesiątki atrakcji – pokazów, wykładów i konkursów oraz ponad 10 tysięcy odwiedzających potwierdziły status Tarbudu jako najważniejszej imprezy branży budowlanej w regionie.

W programie znalazły się m.in. zawody organizowane przez Polskie Zrzeszenie Płytkarzy. Glazurnicy rywalizowali, tworząc pracę konkursową. Przygotowywali także stanowisko "Nowoczesna łazienka", wzorcowy pokój kąpielowy, w którym każdy z odwiedzających mógł obejrzeć najnowsze rozwiązania stosowane w urządzaniu wnętrz.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zapraszało na swoje stoisko, gdzie można było skorzystać z porad zrzeszonych rzemieślników. Ogromna liczba osób, która przewinęła się przez targi nie pozwalała wystawcom na choćby chwilę wytchnienia. Na stoisku OSP obok przedstawicieli stowarzyszenia na pytania zainteresowanych odpowiadali także technicy firm współpracujących z OSP m.in. Bochem, Selena, Domalux Professional, Festool, Uzin i Profi-Parkiet.

Na stoisko stowarzyszenia prócz zwiedzających targi chętnie zaglądali parkieciarze działający na rynku lokalnym. Była to dla nich okazja do spotkania się i porozmawiania na żywo z przedstawicielami zarządu OSP. Cieszyła ich obecność stowarzyszenia w tym regionie, która dawała kłam opinii krążącej wśród niektórych, że Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy jest skupione w swoich działaniach jedynie na terenie Polski centralnej. Przy okazji zapraszali do pojawienia się ze szkoleniami w okolicach Wrocławia, z którego to zaproszenia stowarzyszenie nie omieszka skorzystać.

Już dziś organizatorzy targów Tarbud i stowarzyszenie zapraszają na kolejną odsłonę Targów w 2014 roku, na którą szykują jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek.

 

    
   
 
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.