• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Kajakowe pożegnanie lata, 31 sierpnia 2013 r.

Jak ten czas leci! Ani się obejrzeliśmy i już sezon urlopowy mamy za sobą. Chciałoby się powtórzyć za poetą: „Lato, nie odchodź jeszcze...”, a tu już noce zrobiły się chłodne, a dni coraz krótsze.

Na chwilę jeszcze udało się poczuć smak kanikuły dzięki wymarzonej pogodzie i pomysłowi Waldemara Kwieka, który w sobotę 31 sierpnia dla kolegów parkieciarzy oraz przyjaciół zorganizował kolejny, już szósty, spływ kajakowy. Pierwsze trzy miały miejsce na Bugu, kolejne -  na rzece Liwiec.

I tym razem, jak w latach poprzednich, zbiórkę wyznaczono przy moście we wsi Wyszków leżącej ok. 15km na południe od Węgrowa. Tam też nastąpiło wodowanie kajaków. Niektórym uczestnikom imprezy trochę mocniej zabiły serca w miejscu po starym młynie, kiedy trzeba było pokonać niewielki próg wodny, a także na dalszej trasie najeżonej sterczącymi z wody pniami. Pozostałe etapy to już całkowity relaks. Niektórych uczestników zabawy plusk wody i ciepłe promienie słońca nawet uśpiły.

Podczas postoju przy Sowiej Górze był czas na posiłek w postaci kiełbasek pieczonych przy tradycyjnym ognisku, odpoczynek, „małe co nieco”, a także wymianę doświadczeń i zacieśnianie znajomości. Nikomu nie zabrakło sił, by dotrzeć szczęśliwe do mety w Węgrowie. Tradycyjnie już, niektórzy stawili się tam nieźle „schłodzeni”, zaliczywszy po drodze wywrotkę.  Nikogo to jednak nie zniechęciło, bo już teraz większość zadeklarowała swój udział w podobnej imprezie za rok.

Dobrze, że ludzie z branży parkieciarskiej nie postrzegają siebie jako konkurencji, ale umieją  ze sobą współpracować i dobrze się razem bawić.

Kajakowe pożegnanie lata, 31 sierpnia 2013 r

    
    
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.