• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Certyfikowany Parkieciarz Bona

W miesiącu lipcu Bona Polska Sp. z o.o. rozpoczęła program Certyfikowany Parkieciarz Bona. Program ten składa się z intensywnego dwudniowego szkolenia z przewagą szkolenia praktycznego. Szkolenie to zakończone jest egzaminem pisemnym. Szkolenia Certyfikowany Parkieciarz są częścią międzynarodowego Programu Bona i odbywają się w w Europie i Azji Wschodniej.  To krótki lecz intensywny kurs najlepszych praktyk dla wszystkich etapów renowacji podłogi i dbania o nią, w trakcie którego przedstawiamy także najnowsze rozwiązania technologiczne i produkty.

Podczas szkolenia kandydaci na Certyfikowanego Parkieciarza Bona muszą wykazać się umiejętnościami pomiaru wilgotności podkładu, układania maty na podkładzie, przyklejania parkietu litego i warstwowego, szlifowania i szpachlowania parkietu, bejcowania, olejowania, lakierowania i konserwacji parkietu. Kandydaci są oceniani nie tylko z umiejętności praktycznych ale i ze znajomości i właściwego doboru używanych produktów. Egzamin pisemny jest sprawdzeniem teoretycznej wiedzy kandydatów na certyfikowanego parkieciarza Bona. Program ten zakłada też, że Certyfikowany parkieciarz Bona jest członkiem OSP, SPP lub Izby Rzemieślniczej.  

Po zdaniu egzaminu Certyfikowany parkieciarz Bona otrzyma profesjonalne materiały marketingowe, takie jak katalogi, ulotki, reklamę w lokalnej prasie, a także oznakowaną odzież roboczą czy naklejki na samochód. Co więcej, dane teleadresowe Jego Firmy zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej z możliwością przekierowania na Jego stronę internetową. Dane Parkieciarza będą widoczne zarówno na podstronach dla Profesjonalistów i dla Klientów Indywidualnych.

Certyfikowany Parkieciarz Bona, otrzyma od nas wsparcie marketingowe, które da przekonanie Jego Klientom, że wybrali godnego polecenia Parkieciarza, którego rekomenduje Firma z doświadczeniem, ekspert od podłóg drewnianych.

Certyfikowany parkieciarz Bona będzie rekomendowany podczas licznych rozmów telefonicznych z Klientami, którzy dzwonią do Bona Polska  z prośbą o różnego rodzaju wsparcie dotyczące drewnianych podłóg.

 

Do tej pory Bona Polska Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenia certyfikujące  w kilkunastumiastach Polski

Więcej o tym programie wraz z listą Certyfikowanych Parkieciarzy Bona znajduje się na stronie www.bona.com

    
    
    
    
 
 


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.