• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Akademia Parkietu KIILTO 2013 - „Systemy podłogowe KIILTO”, Warszawa, 06-03-2013 r.

6 marca br. w Warszawie odbyło się seminarium pt: „Systemy podłogowe KIILTO”, adresowane do wykonawców drewnianych podłóg, zainteresowanych ofertą producenta chemii budowlanej KIILTO OY z Finlandii, skierowaną na rynek polski.

KIILTO OY od 11 lat organizuje w różnych krajach szkolenia dla firm związanych z wykonywaniem parkietów i podłóg z drewna. W marcu br. w siedzibie Kiilto Polska w Warszawie, odbyła się prezentacja systemów podłogowych oraz najnowszych produktów do klejenia i wykańczania powierzchni drewnianych podłóg i parkietów.

Po przywitaniu przybyłych Gości przez Dyrektora KIILTO POLSKA Pana Tomasza Nowakowskiego, uczestnicy seminarium mogli zapoznać się z 90-cio letnią historią i szeroką działalnością chemicznego koncernu KIILTO OY z Finlandii. Następnie zaprezentowane zostały różne systemy wykonywania podłóg – z użyciem mas wyrównujących , gruntów, klejów, szpachlówek, lakierów podkładowych i nawierzchniowych – stosowane w budownictwie mieszkaniowym, w obiektach użyteczności publicznej, czy też systemy stosowane w halach sportowych.

W drugiej części seminarium wykład na temat zaleceń odnośnie stosowania produktów oraz różnic we właściwościach poprowadziła p. Marjaana Halonen, Menedżer Działu Badań i Rozwoju d/s Produktów Parkietowych z KIILTO OY, Finlandia. Omawiano wybrane grunty (PU100, PU1000 Eco), kleje (2 K Parquet, FlexSilan, SLIM, Syntec), lakiery podkładowe (Urpo, Tempo, Smart) oraz lakiery nawierzchniowe (Opal, Topaz, Amber, Nature Matt).

Równolegle z przezentacją teoretyczną, przybyli Goście uczestniczyli w pokazie nanoszenia poszczególnych produktów, prowadzonym przez specjalistę z Działu Badań i Rozwoju KIILTO OY, z Finlandii, p. Jyrki Pajunena. Obserwatorzy zapoznali się z zalecanymi metodami aplikacji gruntów, klejów i lakierów produkcji KIILTO OY, omawiano prezentowane produkty i wykonane powierzchnie testowe po zastosowaniu różnych podkładów i lakierów KIILTO.

Największym zainteresowaniem cieszyły się lakiery wodne Opal, Topaz i Amber oraz najnowsza powłoka Nature Matt, będąca hybrydą lakieru i oleju. Największymi zaletami tych produktów jest ich odporność na użytkowanie, efekt wizualny i co najważniejsze nieszkodliwość dla zdrowia. W przypadku powłoki Nature Matt – do łatwości stosowania , trwałości użytkowej oraz efektu wizualnego dochodzi możliwość szybkiego zakończenia prac w obiekcie. Seminarium przyjęte zostało bardzo ciepło przez uczestników. W imieniu KIILTO POLSKA dziękujemy uczestnikom i zapraszamy na kolejne, które odbędzie się już za kilka miesięcy.

Kiilto Polska

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

ZdjęcieREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.