• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Wiosenne edycja kieleckich targów budowlanych DOM, Kielce 20-22.04.2012 r.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy wpisało się już na stałe do kalendarza kieleckich targów. Tegoroczna dziewiętnasta edycja odbyła się w dniach 20-22 kwietnia. Pogoda wybitnie sprzyjała organizatorom. Zdecydowanie przełożyło się to na liczbę zwiedzających, którzy zdecydowali się imprezę odwiedzić. Szczególnie, że targi kieleckie są punktem obowiązkowym dla osób, które planują budowę domu, zakup mieszkania czy remont swoich czterech kątów. Tradycyjnie już stowarzyszenie na swoim stoisku zorganizowało punkt porad, z którego chętnie korzystali obecni i przyszli dumni właściciele podłóg drewnianych w swoich domach.

Na stoisku nie zabrakło firmy Zencpol, która tym razem zaprezentowała technologię układania skomplikowanego wzoru z tegorocznych mistrzostw europy młodych parkieciarzy. Na innych stanowiskach odbywały się pokazy szlifowania i olejowania, a także koloryzowania podłóg. Zainteresowanie zwiedzających było tradycyjnie bardzo duże. Typowe pytania kierowane do dyżurujących ekspertów to: jakie drewno wybrać po położenia na podłogę w mieszkaniu i dlaczego, jaki lakier zastosować do wykończenia powierzchni drewnianej, jaki sposób wykończenia parkietu jest bardziej polecany olej czy lakier i dlaczego, jak i czym konserwować już położoną posadzkę drewnianą, co jest lepsze – dostępne w sprzedaży gotowe podłogi drewniane czy też może surowe, układane tradycyjnie przez profesjonalnego parkieciarza, ile kosztuje podłoga drewniana i dlaczego tak drogo.

Na pytania te odpowiadali oprócz przedstawiciela OSP i firmy Zencpol, handlowcy firm Centrum Parkieciarza, Uzin i Blanchon. W ramach relaksu na stoisku zorganizowano turniej rzutu klepką do celu. Turniej cieszył się bardzo dużym powodzeniem wśród zwiedzających, na co z pewnością niemały wpływ miała, prócz ilości rozrywki jakiej dostarcza sama zabawa i satysfakcji, jak już się uda trafić do kosza klepką tak by ona w nim została, główna nagroda, piękny zegarek na rękę, ufundowany przez firmę Blanchon.

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcieREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.