• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Targi Obróbki Drewna LUBDREW 2012, Lublin, 19-21.10.2012

W dniach 19-21 października ponad 1200 Zwiedzających odwiedziło Targi LUBDREW 2012 i OD TECH 2012, które odbyły się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A. Swoją ofertę przedstawiło kilkadziesiąt firm z Polski, Niemiec i Włoch. Przedstawiciele branży drzewnej, czyli właściciele i pracownicy tartaków, składów drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich, meblarskich i innych obrabiających drewno zapoznali się z ofertą kilkudziesięciu wystawców. Na stoiskach zwiedzający mogli uzyskać fachowe porady, zapoznać się z nowościami na rynku, a także zobaczyć urządzenia podczas pracy, począwszy od traków po wszelkiego rodzaju maszyny, często w pełni zautomatyzowane, używane w profesjonalnych dużych zakładach meblarskich, czy też sprzęt nadający się do obróbki drewna w małych warsztatach stolarskich.

Na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy swoje produkty mogły zaprezentować firmy wspierające działalność OSP. W tegorocznej edycji targów czynny udział w zorganizowaniu stoiska oraz pokazów parkieciarskich wzięła firma Pana Leszka Sochy ze Świdnika (aktywnego członka OSP na terenie Lubelszczyzny). Podczas pokazów, które cieszyły się znacznym zainteresowaniem zwiedzających zaprezentowano kolejno: klejenie, szlifowanie i olejowanie parkietu. W tym roku grono zwiedzających powiększyło się dzięki jednoczesnej organizacji na tej samej powierzchni wystawowej Targów Techniki Motoryzacyjnej – LUBTECH.

W K

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcieREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.