• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Prezentacja produktów Artelit Professional w Krakowie 24.02.2012

W dniu 24 lutego w sali konferencyjnej hotelu „Kontrast” w Krakowie odbyła się prezentacja produktów Artelit Professional do montażu i wykończenia podłóg drewnianych. Na spotkanie przybyło około 30 parkieciarzy z Krakowa i okolic zarówno tych, którzy już stosują te produkty jak również wstępnie zainteresowanych ofertą Artelit. Prezentację i szkolenie organizowała firma Selena S.A. wspólnie z firmą „X Parkiet”. Radosława Sachy, z okazji otwarcia nowego punktu sprzedaży produktów Artelit przy ul. Wielickiej w Krakowie.

W części teoretycznej prowadzący spotkanie dyrektor sprzedaży Artelit Professional Janusz Ciszek z Selena S.A. przedstawił systemową ofertę służącą do montażu parkietów, ze szczególnym uwzględnieniem tych produktów, które pojawiły się w ofercie w ostatnim roku – czyli gruntu PB-235, kleju elastycznego HB-810 oraz linii olejów do parkietu. Marka Artelit pomimo swojego młodego wieku jest już obecna na 6 rynkach europejskich, produkty do montażu wykładzin i parkietów są z powodzeniem stosowane przez wykonawców w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii oraz na Węgrzech.

Podczas prezentacji uczestnicy mieli okazję do praktycznego zapoznania się z niektórymi produktami Artelit. Szczególne zainteresowanie wzbudził klej elastyczny do parkietu HB-810. Ze względu na tendencje rynkowe i panującą modę na montaż desek podłogowych  produkt ten znajduje coraz szersze zastosowanie w pracach parkieciarskich. Zaprezentowano także olej koloryzujący Artelit OL-611 i omówiono stosowanie go w połączeniu z olejowoskiem i lakierem 2-skałdikowym wodnym Artelit.

Po części oficjalnej przy obiedzie spotkanie stało się okazją do wymiany doświadczeń i podzielenia się uwagami co do koniunktury (a właściwie jej braku) na krakowskim rynku parkieciarskim w lutym 2012.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

ZdjęcieREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.