• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

XVIII Targi DOM, Kielce 15-17 kwietnia 2011 r.

XVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Kielce, 15-17 kwietnia 2011 r.

- Od kilku lat widzimy wyraźny rozwój targów DOM, Ogród i TY oraz Twoje 4 Kąty, a ich tegoroczna edycja pokazała, że są to nasze kluczowe imprezy z ogromnym potencjałem rozwojowym – mówi Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce - W tym roku, targi DOM zobaczyło 20 tys. zainteresowanych.

Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble i wiele innych - to wszystko można było zobaczyć podczas XVIII Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. W tym roku udział w targach wzięło blisko 300 wystawców.

Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo – wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.

Podczas wystawy zaprezentowany został nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów DOM prezentowali się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych. Od kilku już lat, można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek. Można było także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. Dlatego też adresatami targów DOM byli nie tylko producenci i wystawcy, chcący zapoznać się z ofertą potencjalnych partnerów lub konkurencji, ale także ci, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji.

Na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Zrzeszenie stara się jak najszerzej promować dobre parkieciarstwo, a doskonałą ku temu okazją okazały się targi kieleckie. Na stoisku Stowarzyszenia zwiedzający mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące wyboru drewna na podłogi, czy też najlepszej metody ich zabezpieczenia i późniejszej pielęgnacji. Pojawiało się wiele pytań o drewno na ogrzewanie podłogowe, o możliwości koloryzowania drewna, ale również pojawiające się problemy z podłogą i ich przyczyny.

Jak zawsze ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy parkieciarskie, tym razem przeprowadzone przez firmę Zencpol (www.zencpol.pl). Zaprezentowali aplikację podkładu na bazie olejów, który później został polakierowany. Pokazy były przeprowadzone na produktach firm Loba-Wakol (lakiery) i Murexin (kleje). Publiczność była pod wrażeniem próbników podłóg wykonanych z drewna egzotycznego, które charakteryzuje się szeroką gamą kolorystyczną i jest coraz chętniej wybierane przez konsumentów. Powodzeniem cieszyły się również próbki drewna krajowego barwionego, które w najmniejszym stopniu nie odbiegały od faktury egzotyków.

Targi w Kielcach

Targi w Kielcach

Targi w Kielcach

Targi w Kielcach

Targi w Kielcach

 REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.