• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Targi DREWOOD, Wrocław, 18-20 marca 2011 r.

Targi DREWOOD 2011 już za nami

Za nami szósta edycja Międzynarodowych Targów Drewna DREWOOD. Podczas trzydniowej imprezy odbywającej się w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia wystawcy zadbali o zaprezentowanie jak najszerszego przekroju branży. Wniosek jest prosty: drewno nigdy nie wyjdzie z mody.

Udział w imprezie wzięło 70 firm związanych z branżą drzewną. Swoją ofertę przedstawiły tartaki, producenci schodów, parkietów oraz więźby dachowej, producenci maszyn i narzędzi do obróbki drewna, domów drewnianych oraz architektury ogrodowej. Zagraniczne nowinki prezentowali przedstawiciele firm włoskich i niemieckich.

Wrocławskie targi, jak co roku, stworzyły firmom okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Mimo deszczowej piątkowej pogody, frekwencja dopisała. Przez trzy dni targi odwiedziło blisko 10 tysięcy osób. Wystawcy zaprezentowali interesujące stoiska i bogatą ofertę produktów. Każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie – dużym zainteresowaniem cieszyły się drewniane domy, mozaiki parkietowe, wiązary oraz specjalistyczne maszyny tartaczne.

Imprezę wsparły najważniejsze media branżowe oraz czołowe stowarzyszenia, dzieląc się swoimi kontaktami i specjalistyczną wiedzą. W pierwszy i drugi dzień targowy w „Strefie Porad i Prelekcji” dyskusję na temat wad i zalet modyfikowanego drewna na podłodze prowadził Ryszard Drab z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy.

Zwiedzający mieli okazję obejrzeć sposoby montażu, olejowania i konserwacji podłóg drewnianych. Ponadto, każdego dnia odbywał się konkurs układania najwyższej wieży z klocków drewnianych.

W Drewnianym Kąciku dzieci małe i duże mogły spróbować swoich sił w rzeźbiarstwie. Pomocą i radami służył im artysta-rzeźbiarz Tomasz Marzec, który od piątku do niedzieli prowadził żywy warsztat. Atrakcyjne nagrody dla debiutujących rzeźbiarzy ufundowały firmy produkujące drewniane zabawki.

Organizatorzy przygotowali też konkurs dla zwiedzających. W sobotę i niedzielę w Strfie Porad i Prelekcji” wśród osób, które poprawnie wypełniły ankietę dotyczącą targów Drewood, zostały rozlosowane nagrody w postaci rocznej prenumeraty 3 magazynów branżowych ufundowanej przez Wydawnictwo Publikator.

Kolejna edycja targów Drewood zyskała uznanie wśród przedstawicieli branży drzewnej. Wyjątkowe w tym roku umiejscowienie imprezy w tymczasowym pawilonie nie przeszkodziło w odniesieniu sukcesu - wystawcy pozyskali nowych kontrahentów, a odwiedzający zapoznali się z nowymi produktami na rynku.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji imprezy, wiosną 2012 roku!

 REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.