• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Podsumowanie targów Piękne Wnętrza 09.2011

MODNE I PIĘKNE WNĘTRZE w TWOICH 4 KĄTACH, Kielce 09.2011 r.

Kielecki organizator wystaw i targów  branżowych z myślą o mieszkańcach województwa świętokrzyskiego zorganizował kolejne imprezy skierowane właśnie do nich - TWOJE 4 KĄTY i PIĘKNE WNĘTRZE, odwiedzane przez nich najchętniej. Październikowe edycje imprez zgromadziły 10 tys. zainteresowanych.

Tegoroczne jesienne Świętokrzyskie Targi Mieszkaniowe i Inwestycyjne TWOJE 4 KĄTY oraz Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz PIĘKNE WNĘTRZE były większe o 30 % w porównaniu do ubiegłorocznych imprez. W tym roku na powierzchni 1500 m kw. swoje produkty zaprezentowało blisko 120 wystawców.

Obydwie imprezy to nie tylko przegląd ofert z branży nieruchomości całego województwa świętokrzyskiego i ościennych. Wachlarz ofert z rynku pierwotnego prezentowali deweloperzy, rynek wtórny reprezentowany był przez pośredników w obrocie nieruchomościami.

Jesienna edycja targów PIĘKNE WNĘTRZE jest doskonałym uzupełnieniem wiosennych targów budowlanych. Dobre, komfortowe i wygodne wnętrza naszych domów zawierają się w zgodnym istnieniu wszystkich jego elementów. Targi PIEKNE WNĘTRZE to przede wszystkim spełnienie potrzeb organizacji komfortowego i pełnego harmonii wnętrza, a także oczekiwań związanych z estetyką przestrzeni.

Duży segment zaprezentowanych na targach produktów stanowiły materiały i artykuły wykończeniowe. Wśród nich prezentowane były między innymi stolarka i ceramika budowlana, systemy grzewcze, farby, alarmy i wszystko to, co niezbędne do wykończenia wnętrz.

Szeroka gama materiałów dekoracyjnych czy sprzętu do kuchni, jak również wyposażone i zaaranżowane już wnętrza kuchenne i łazienki – to jeden z wielu atutów tej imprezy. PIEKNE WNĘTRZE to również prezentacja trendów dekoracji przy wykorzystaniu oświetlenia, zdobienia okien dzięki żaluzjom, roletom czy firanom.

Na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć OGOLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA PARKIECIARZY, które stawia na kontakt z potencjalnym klientem, promocję parkieciarstwa poprzez organizowanie przy współpracy z targami branżowymi pokazów układania, wykończenia  oraz pielęgnacji podłóg drewnianych.

W  Kieleckich Targach prawdziwe warsztaty parkieciarskie stworzyli pracownicy firmy ZENCPOL. Na kilku polach odbywało się układanie wzorów z kilku gatunków  drewna, pokazy szlifowania, olejowaniu i lakierowania. Zainteresowanie zwiedzających było bardzo duże, pytano o nowe technologie, sporym zainteresowaniem cieszyły się parkiety Hajnówka, nowe produkty firm LOBA WAKOL, MAPEI, BLANCHON i PROFI PARKIET. Na stoisku OSP można było uzyskać odpowiedzi na temat podłóg na ogrzewaniu podłogowym, wylewek anhydrytowych, wilgotności wylewek i drewna, co wybrać: olej czy lakier i dlaczego. OSP daje możliwość firmom parkieciarskim promocji swojej działalności poprzez aktywność na stoisku, jak na razie w Kielcach wykorzystuje to z dobrym skutkiem  ZENCPOL.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.