• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, Warszawa, 16-17 kwietnia 2011 r

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Warszawa, Torwar, 16-17 kwietnia 2011 r.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się 16 i 17 kwietnia na warszawskim Torwarze - były ostatnią przed wakacjami szansą, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą większości stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków - swoją ofertę zaprezentowało 128 Wystawców. Targi odwiedziło łącznie 3019 osób (Murator EXPO jako jedyny warszawski organizator Targów Mieszkaniowych jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego i poddaje się weryfikacji audytorów Izby).

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej w listopadzie 2010 wśród targowych gości, blisko połowa odwiedzających uważa, że wizyta na targach jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą rynku mieszkaniowego i kredytowego, a 75% dobrze lub bardzo dobrze ocenia program wydarzeń towarzyszących. 95% gości wybiera Targi Murator EXPO w celu zapoznania się z ofertą warszawskiego rynku nieruchomości lub dokonania zakupu mieszkania lub domu, ponad 60% z nich to osoby w wieku od 26 do 45 lat, z wykształceniem licencjackim lub wyższym (około 70%).

Wykłady, seminaria, debaty...

Wszyscy zainteresowani własnym „M” kupowali je na Targach bezpiecznie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabrakło dużej dawki wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. Odbył się cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Nie do przecenienia były także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz.

Stanowisko doradcze Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy

W Strefie Porad eksperci z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy udzielali porad z zakresu wyboru posadzek drewnianych i materiałów montażowych, sposobów wykończenia oraz pielęgnacji i konserwacji parkietów, zasad łączenia na jednej powierzchni podłogi drewnianej z terakotą, korkiem czy kamieniem. Zwracali uwagę na nowoczesne rozwiązania pozwalające eksponować wybrane elementy wnętrza właściwą ekspozycją barw i struktur powierzchni podłóg i posadzek, najmodniejsze materiały i wzory podłóg stosowane w mieszkaniach i domach. Szczególną uwagę zwracali na przestrzeganie norm przez deweloperów w zakresie oddawanych podłoży, czy zachowują niezbędne parametry umożliwiające ułożenie później na nich posadzek drewnianych.

 REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.