• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie firmy Janser, 13 marca 2010 r.

Szkolenie firmy Janser, 13 marca 2010 r.

W dniu 13 marca 2010 r. w Ostrowie Wlkp. zostało przeprowadzone szkolenie firmy Janser Polska. Gospodarzem spotkania była firma Parkiety Kuczyńskiego z Kalisza.

Głównym tematem szkolenia były problemy związane z podkładami pod parkiet i sposoby ich rozwiązania. Firma Janser zaprezentowała całą gamę maszyn i urządzeń, które mogą pomóc w doprowadzeniu podkładów cementowych, anhydrytowych i podłoży betonowych do właściwego poziomu, tak by bezproblemowo wylewać na nich masy wyrównawcze lub montować posadzki drewniane. Zademonstrowano urządzenia pomiarowe, w które powinien być wyposażony parkieciarz przed i w trakcie wykonywania prac.

Z dużym zainteresowaniem parkieciarzy spotkała się uniwersalna maszyna TRI-VARO. Trójtarczowa maszyna TRI-VARO znajduje zastosowanie w wyrównywaniu, szlifowaniu i polerowaniu podkładów i podłoży, usuwaniu starych mas szpachlowych i resztek klejowych oraz szlifowaniu posadzek drewnianych. Zaprezentowano także walec szczotkujący dopasowany do cykliniarek TIGER. Dzięki użyciu walca można łatwo uzyskać efekt starej, drapanej podłogi.

Następnym tematem poruszonym na szkoleniu było olejowanie i woskowanie posadzek drewnianych. Firma Janser przedstawiła system olejo-wosków Biofa oraz linii pielęgnacyjnej do olejów.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.