• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

DREMA i FURNICA, 13-16 marca 2010 r.

W dniach 13-16 marca 2010 r. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które są najważniejszym wydarzeniem dla różnych sektorów branży drzewnej i meblarskiej w Europie Środkowo - Wschodniej.

Równolegle z poznańskimi targami DREMA odbyły się Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA.

Obie imprezy targowe skupiły ponad 800 wystawców z 28 krajów, którzy na powierzchni wystawienniczej ponad 30 000 m2 zaprezentowali najnowocześniejsze rozwiązania ze świata techniki, technologii oraz komponentów.

W tym roku targi odwiedziło 24 360 profesjonalistów z różnych sektorów branży drzewnej i meblarskiej, co stanowi 16 proc. więcej w porównaniu z rokiem ubiegłym. Niewątpliwym atutem dla gości targowych była możliwość darmowego wstępu (po dokonaniu rejestracji) oraz darmowy katalog wystawców w wersji elektronicznej, a także możliwość korzystania z bezpłatnego cateringu w punktach Rest&Meet. Nowoczesna formuła targów znajduje swoje uznanie także wśród wystawców targów.

Wizyta w Poznaniu była również okazją do zainspirowania się ciekawymi pokazami. Dla producentów mebli, którzy reprezentują sektor produkcji mebli tapicerowanych, szczególnie interesująca była Fabryka Mebli na Żywo. Jest ona specjalną przestrzenią prezentacyjną, która od kilku edycji targów łączy pod względem merytorycznym zakres zainteresowań zwiedzających targi DREMA i odbywające się równolegle Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA.

Edycję targów w 2010 roku uświetnił konkurs i wystawa zorganizowana przez Wydawnictwo Inwestor i Międzynarodowe Targi Poznańskie. W konkursie „Wyczarowane z drewna”, który miał na celu promowanie zawodów związanych z obróbką drewna, udział wzięli uczniowie i studenci. Wyrazem uznania dla uczniów, którzy wykazali się największą pomysłowością, umiejętnościami i wiedzą technologiczną z zakresu obróbki drewna jest nagroda w postaci elektronarzędzia marki Festool o wartości 2000 zł. Dodatkowo warsztat szkolny laureata zostanie wyposażony we frezarkę dolnowrzecionową TI 115 NOVA o wartości 36 600 zł, ufundowaną przez firmę SCM. Wyróżnione przez jury w konkursie prace zostały również nagrodzone upominkami o wartości 500 zł każdy, ufundowanymi przez firmę ToolTechnic System (Polska) Sp. z o.o., przedstawiciela firmy Festool.

Źródło

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.