• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Domotex, 16-19 stycznia 2010

W dniach 16-19.01.2010 r. do Hanoweru przyjechało ponad 40 000 gości z całego świata, by poznać ofertę 1 395 wystawców z 70 krajów. Największą grupę wśród zwiedzających na DOMOTEX 2010 stanowili - podobnie jak w latach ubiegłych - odbiorcy z sektora handlu detalicznego i hurtowego. W tym roku licznej niż dotychczas reprezentowany był sektor rzemiosła.

„Mimo trudnej sytuacji gospodarczej udało nam się osiągnąć lepsze wskaźniki niż w roku ubiegłym. Imprezę odwiedziło o 12% więcej gości niż w roku 2009, liczba wystawców również pozostała na satysfakcjonującym poziomie.” - powiedział Stephan Ph. Kühne z zarządu Deutsche Messe AG. - „Sukces targów DOMOTEX 2010 to z jednej strony dowód na to, że sytuacja gospodarcza powoli się poprawia, z drugiej zaś – że udało nam się spełnić wysokie wymagania stawiane nam przez przedsiębiorstwa z branży oraz że rozwijamy i zmieniamy koncepcję imprezy zgodnie z ich oczekiwaniami.”

Na targach DOMOTEX – prócz bogatej oferty produktów – na gości imprezy czekała też możliwość zdobycia aktualnej wiedzy o nowościach rynkowych oraz nawiązania kontaktów i zawarcia umów handlowych.

„Na DOMOTEX HANNOVER 2010 pokazano bogatą ofertę produktów z zakresu wyposażenia wnętrz, które wyróżnia trwałość, styl i prestiż” - wyjaśnia profesor Axel Venn, światowej sławy ekspert z zakresu architektury wnętrz i twórca nowych trendów. Profesor Venn opowiedział też o trendach widocznych w innych obszarach tematycznych targów. Na przykład o tym, że coraz częściej konsumenci wybierają dziś parkiety nie z drzew egzotycznych, lecz z drewna z lasów lokalnych, z dobrze widocznymi słojami.

„W przypadku drewna dużą rolę zaczyna odgrywać jego autentyczność i naturalność – taki właśnie przekaz zyskuje na znaczeniu”. W tym roku szczególnie dużym zainteresowaniem - o 30% większym niż dotąd - cieszyły się podłogi laminatowe i parkiety, a także techniki kładzenia, pielęgnacji i użytkowania tego typu podłóg.

Potwierdzają to sami wystawcy: DOMOTEX stał się najważniejszą światową platformą prezentacji wykładzin wszystkich typów.

Źródło: Deutsche MesseREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.