• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Targi Domotex, 17-19 stycznia 2009 r.

Targi Domotex, 17-19 stycznia 2009 r.

1 394 FIRM Z 71 KRAJÓW ZAPREZENTOWAŁO NA TARGACH DOMOTEX INNOWACJE PRODUKTOWE Z ZAKRESU DYWANÓW, TEKSTYLIÓW, WYKŁADZIN PODŁOGOWYCH, PODŁÓG LAMINATOWYCH ORAZ PARKIETÓW.

Na DOMOTEX 2009 udział osób bezpośrednio związanych z branżą w ogólnej liczbie zwiedzających wyniósł niemal 100%. Ogólna liczba zwiedzających była nieco niższa niż w roku ubiegłym, czemu trudno się dziwić: wiele ?rm wprowadziło restrykcyjną politykę oszczędności i ograniczyło do minimum liczbę delegacji. Jednak mimo to na targi przyjechało procentowo rzecz biorąc więcej gości zagranicznych niż w roku 2008. Jeśli chodzi o podział na branże, odnotowano duży wzrost liczby gości z sektora rzemieślniczego oraz dekoratorów wnętrz.

Targi DOMOTEX HANNOVER po raz kolejny były najważniejszym miejscem spotkań dla przedstawicieli rzemiosła. Liczne prezentacje i pokazy dla fachowców – głównie związane z praktycznymi aspektami kładzenia wykładzin i parkietów – zgromadziły rzesze uczestników. Sporo warsztatów zorganizowano też w tym roku dla dekoratorów wnętrz i malarzy. W ramach Forum Rzemiosła specjaliści mówili o aktualnych tematach ważnych dla branży, poruszyli kwestie praktyczne związane z pracami przy wyposażaniu domów i pokazali najnowsze techniki kładzenia wykładzin. W centrum uwagi w ramach wydarzenia specjalnego pod

hasłem Akcja „Bezpieczne rzemiosło“ znalazły się takie kwestie, jak bezpieczeństwo i ochrona zdrowia osób zajmujących się zawodowo kładzeniem podłóg i wykładzin. W ramach Europejskich zawodów w kładzeniu wykładzin rywalizowało siedem drużyn z różnych krajów. Sprawdziły one swe umiejętności w zakresie szybkiego i dokładnego układania parkietów i podłóg różnych typów. W tym roku zwycięzcą została drużyna z Włoch.

Źródło: Deutsche MesseREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.