• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenia firm Murexin i Janser, Wrocław 12 marca, Rzeszów 19 marca br.

Szkolenia firm Murexin i Janser, Wrocław 12 marca, Rzeszów 19 marca br.

Tegoroczny cykl szkoleń dla parkieciarzy, którym patronuje Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy rozpoczął się w Wrocławiu i w Rzeszowie. Spotkania te odbyły się w dniach 12 i 19 marca br. Gospodarzami były firmy Murexin, producent wysokiej jakości chemii parkieciarskiej oraz Janser Polska, producent maszyn do szlifowania. Spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony parkieciarzy, którzy w komplecie przybyli na szkolenia.

Firma Murexin zaprezentowała swoje nowe produkty,m. in. kleje do parkietu X Bond MS 511 i lakier podkładowy LM, który nie przyciemnia drewna. Prowadzący szkolenia byli zasypywani przez parkieciarzy mnóstwem pytań, na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.

Duże zainteresowanie parkieciarzy wzbudziła szlifierka Tri Varo firmy Janser oraz urządzenia pomagające wykrycie źle zaizolowanych rurek CO w jastrychu. Uczestnicy szkolenia z dużym zainteresowaniem śledzili prezentacje. Każdy z obecnych, pod czujnym okiem prowadzącego, mógł wypróbować działanie maszyn i urządzeń.

Jak często bywa na szkoleniach, ostatecznym tematem spotkania były problemy parkieciarskie i budowlane, z jakimi spotykają się wykonawcy na budowach. Dyskusje, wymiana poglądów i uwagi z codziennej praktyki parkieciarskiej przeniosły się do sali, gdzie firmy prowadzące szkolenie przygotowały obfity posiłek.

Na koniec spotkania firma Murexin przygotowała loterię z atrakcyjnymi nagrodami.

Szkolenia były bardzo udane i dostarczyły parkieciarzom wiedzy na temat produktów obu firm. Zainteresowanie szkoleniami było nadzwyczaj duże, a wszystkich chętnych do udziału w podobnych spotkaniach zapraszamy do śledzenia informacji o szkoleniach na stronie internetowej OSP.

Arek KowalskiREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.