• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Pokazy Parkieciarskie w Mediolanie, 4-7 luty 2009 r.

Pokazy Parkieciarskie w Mediolanie, 4-7 luty 2009 r.

Co roku we Włoszech odbywają się targi Made Expo. Wystawia się na nich wiele branż – ?rmy oferujące podłogi, płytki, schody, narzędzia, elementy dekoracyjne wnętrz, farby, kamień i wiele innych. W tym roku przez 4 dni trwania targów odwiedziła je ogromna liczba klientów.

Uwagę zwiedzających przykuwały przede wszystkim rozgrywane w tym czasie mistrzostwa parkieciarzy. Udział w nich wzięło kilka krajów Europy, w tym i Polska. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy reprezentowali Karol Błażejewski i Łukasz Dybiec.

Zadaniem zawodników było ułożenie zadanego wzoru, przy czym każdy kraj układał wzór z innego gatunku drewna. Drużyny na ułożenie pracy wielkości 3 x 3 m miały 4 dni. Nasza ekipa podtrzymała dobrą opinię o polskich parkieciarzach i ukończyła układanie jako pierwsza. Ostatecznie po wnikliwej ocenie przez jury Polska uplasowała się na trzecim miejscu. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Rumunii. Trzeba przyznać, że zasłużenie, gdyż faktycznie wykazali się niezwykłą dokładnością i kunsztem pracy.

Wśród wystawców wiele ?rm zaprezentowało nowe trendy w parkieciarstwie. Firma Mapei przedstawiła nową linię lakierów do parkietu, która to niebawem będzie dostępna także na naszym rynku. Firma Festool promowała swój znakomity sprzęt na czele z najnowszą ukośnicą Kapex. Swoje stoiska miały także ?rmy Protool i Bosch.

Szczególne podziękowania kierujemy do ?rmy Festool, która sponsorowała udział Polskiej drużyny w zawodach.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.