• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

WIELKI PIKNIK PARKIECIARSKI, 12-13 maja 2007 r. - SIELPIA KOŁO KOŃSKICH

Spotkania parkieciarzy zawsze owocują wymianą doświadczeń, a tym lepiej, jeżeli dysputy odbywają się w atmosferze wypoczynku i zabawy. Wtedy, choć na chwilę, zapominamy o kłopotach, a problemy przedyskutowane w szerszym gronie nie wydają się tak trudne do rozwiązania.
W atmosferze serdeczności i dobrej zabawy upłynął czas uczestnikom Wiosennego Pikniku Parkieciarskiego zorganizowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy pośród sosnowych lasów w Sielpii koło Końskich. Pogoda dopisała, a konkursom i zabawom nie było końca. A było o co walczyć, bo sponsorzy ufundowali wspaniałe nagrody. Jadła i napoju było pod dostatkiem, wiec wszyscy bawili się znakomicie.
Dla sponsorów, Zarządu OSP i redakcji naszej gazety spotkanie to miało również na celu omówienie bieżących spraw, m.in. zmian w gazecie i koncepcji jej rozwoju oraz planów związanych z dalszą działalnością Stowarzyszenia. Debatowano na temat zbliżających się Mistrzostw Młodych Parkieciarzy, organizowanych przez OSP na targach Muratorexpo „Podłogi i posadzki”.
A późnym wieczorem, przy dobrej kolacji i muzyce, wspólne tańce zakończyły ten bardzo długi dzień. Następnego dnia można było skorzystać z przejazdu bryczką po okolicy lub poopalać się nad jeziorem. Czas upłynął wszystkim szybko i radośnie, z niecierpliwością więc wyczekujemy nowej parkieciarskiej imprezy.
Nasi „piknikowi” mistrzowie:
Rzut klepką do celu:
I miejsce pań - Sylwia Trąbicka
I miejsce panów - Mateusz Hermanowski
Rzut lotką do tarczy:
I miejsce pań - Zuzanna Hermanowska
I miejsce panów - Bogdan Miąskiewicz

MK-C


ImageREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.