• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Wiosenny Piknik Parkieciarski, czerwiec 2006

Wiosenny Piknik Parkieciarski, czerwiec 2006

W dniach 3-4 czerwca odbył się Wiosenny Piknik Parkieciarski w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym „Rzemieślnik” w Broku.

Podczas zebrania z parkieciarzami w Sali konferencyjnej prezes, pan Marek Kuć przedstawił zebranym sprawozdanie z ostatnich miesięcy z działalności Stowarzyszenia.

Pan Aleksander Kalinowski poinformował, że Stowarzyszenie uzyskało przywilej nadzoru nad nauczaniem młodocianych w zawodzie parkieciarza. Przedstawił główne założenia, procedury i przepisy z zakresu dokształcania młodocianych. Temat cieszył się dużym zainteresowaniem obecnych na zebraniu.

Image

Wspólnie rozpatrywano plany na przyszłość. Najważniejszym przedsięwzięciem w najbliższym czasie do zrealizowania są Ogólnopolskie Mistrzostwa parkieciarzy w kategorii Open. Ta prestiżowa impreza ma się odbyć w połowie października podczas branżowych Targów Podłogi i Posadzki w Warszawie.

Image

Na poobiednim spotkaniu z przedstawicielami firm wspierających w Sali kominkowej były ustalane plany działań marketingowych związanych z uczestnictwem firm w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie

Tradycyjnie przeprowadzony został turniej rzutu klepką. Równolegle został przeprowadzony mecz siatkówki i bardzo efektowne siłowanie się na rękę. Po długich zmaganiach udało się wyłonić zwycięzców. W rzucie klepką pierwsze miejsce zajęła Anna Wodzyńska, następne Agata Sobol, Irena Kuc i Ewa Kazana. W konkurencji panów pierwsze miejsce i nagrodę główną – piłę elektryczną wywalczył Władysław Drab, następne miejsca zajęli Paweł Kuc i Mirosław Odyniec. Najmocniejsi w Broku to panie: Barbara Kędzierska i Agata Sobol, panowie: Robert Trybułowicz i Arkadiusz Kowalski.

Wieczorem wszyscy spotkali się na uroczystej kolacji. Zaraz po wręczeniu wywalczonych z trudem nagród rozpoczęło się wspólne biesiadowanie i zabawa do białego rana.

ImageREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.