• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Targi Budowlane MURATOR EXPO, marzec/kwiecień 2006 r.

Targi Budowlane MURATOR EXPO, marzec/kwiecień 2006 r.

31 marca - 2 kwietnia

Murator EXPO

SOLIDNE PARKIECIARSTWO - POKAZY DLA INWESTORÓW.

Przez trzy dni Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy na Targach Budowlanych Murator Expo 2006 prezentowało, jak ocenić i przygotować podłoża pod podłogi drewniane, jak wybrać odpowiedni materiał, aby w efekcie końcowym zaprezentować montaż z olejowaniem i lakierowaniem.

Promując solidne parkieciarstwo Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy przy współpracy firm wspierających, przeprowadziło pokazy dla zwiedzających Ogólnopolskie Targi Budowlane, które odbyły się w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2006 roku w Centrum Targowym w Blue City w Warszawie.

Na stoisku przygotowanym przez OSP osoby zainteresowane, czyli potencjalni inwestorzy zapoznawały się, w jaki sposób dokonać oceny podłoża pod podłogę drewnianą, a następnie przygotować je do eksploatacji.

Następnym etapem pokazu było dobieranie odpowiedniego parkietu i jego montaż, co cieszyło się największym zainteresowaniem. W trzeciej części, przy lakierowaniu i olejowaniu parkietu, goście odwiedzający stoisko OSP dociekliwie poszukiwali informacji u ekspertów i fachowców prowadzących pokazy, jakie oleje czy lakiery stosować, aby utrzymać najdłuższy okres użytkowania parkietu.

Przez trzy pracowite dni, bo trzeba dodać, iż targi odwiedziło kilka tysięcy osób a stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, fachowcy udzielali porad, prowadzili kampanię informacyjną na bazie materiałów promocyjnych dostarczonych przez firmy członkowskie.

Wszystkie niezbędne do pokazów produkty i materiały typu: kleje, drewno, lakiery, oleje, masy (samopoziomujące), papier ścierny, nakolanniki, wzorniki dostarczyły firmy członkowskie OSP.

Porad natomiast udzielali pan Marek Kuć, Aleksander Kalinowski, Karol Błażejewski, Dariusz Turski, Robert Chada, Mirosław Strzelecki, Waldemar Dybiec, Marek Grabowski.

Pokazy prezentowali: pan Arkadiusz Andrzejczak, Witold Krupa, Andrzej i Mariusz Pętlak, Waldemar Ludwiniak.

Całość imprezy uświetnili swoją obecnością i służyli również wiedzą fachową przedstawiciele firm zrzeszonych, jak również goście z firm pretendujących do miana członka stowarzyszenia.

W czasie pokazów odwiedzili stoisko OSP: pan Michał Szumiński, Wiesław Owczarek, Mariusz Wronko, Marek Tokarz, Tomasz Kuciak, Jerzy Kustra, Piotr Pinkowski, Rafał Gordziejczyk, Jacek Rybka, Roman Owczarek, Sylwia Trąbicka, Jarosław Sikora, Jacek Oszczak, Marcin Górski.

Goście z firm nienależących do stowarzyszenia to między innymi: pan Stefan Grzywacz, Waldemar Pomykała, Hubert Piechota.

Grzegorz Sosnowski

Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy dziękuje wszystkim osobom za pomoc i pracę w czasie pokazów, jak również organizację całego przedsięwzięcia.

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych firm zrzeszonych, które jak zawsze wykazały się profesjonalizmem i odpowiedzialnością w promowaniu dobrej marki parkieciarstwo.

Promując dewizę "Solidne Parkieciarstwo" jesteśmy przekonani, że tego typu działania wpływają na pozytywny wizerunek Stowarzyszenia i przynoszą wymierne korzyści promocyjne w odniesieniu do inwestorów.

Zarząd OSP.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.