• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie firmy Anser, lipiec 2006

Szkolenie firmy Anser, lipiec 2006

8 lipca 2006 Przez całą podróż do Słonowic koło Koszalina parkieciarzom udającym się na szkolenie zorganizowane przez firmę Anser towarzyszyła wspaniała pogoda. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy w porozumieniu z firmą Anser zorganizowała grupę ludzi z branży parkieciarskiej, aby zapoznać się z nowościami i produktami tej znanej marki na rynku.

Image

Gospodarzem spotkania był pan Mariusz Różok, który przywitał grupę przed wejściem do pięknego pałacu, w którym przygotowano zakwaterowanie dla uczestników. Po długiej podróży można było się odświeżyć i udać na pyszny obiad. Po sytym posiłku przyszedł czas na spotkanie robocze. Prezentacja przebiegała bardzo interesująco, można było poznać krótką historię zakładu i jego misje. Pan Mariusz jako specjalista bardzo ciekawie przedstawił technologie powstawania produkowanych przez Anser wyrobów, a następnie ich zastosowanie. Jak można było przypuszczać największym zainteresowaniem cieszył się klej do parkietu Silpur, który fabryka wprowadza na rynek.

Po pracowitym popołudniu przyszedł czas na relaks. Pałac w Słonowicach położony jest nad pięknym jeziorkiem, co sprawiało że to miejsce miało bardzo pozytywny klimat. Popołudnie minęło na grillowaniu i wymianie doświadczeń zawodowych.

Po uroczystej kolacji, gdzie uczestnikom wręczono certyfikaty, biesiadowano do późnych godzin wieczornych. Rano śniadanie i powrót do Warszawy. W rozmowach z uczestnikami tego spotkania nie brakowało pochwał i słusznych uwag, że firma dba o swój wizerunek należycie. Zainteresowanie nowym klejem było głównym tematem przez całą drogę powrotną.

gsosREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.