• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy w kategorii OPEN, październik 2006

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy w kategorii OPEN, październik 2006

Zorganizowane w dniach 13-15 października 2006 r. podczas Targów Podłogi i Posadzki Pierwsze Mistrzostwa Polski Parkieciarzy w kategorii Open wyłoniły zwycięzców. >Najlepszym parkieciarzem został Paweł Wojtkowski z Żyrardowa. Do eliminacji przystąpiło ponad czterdziestu zawodników, z których do głównego etapu zakwalifikowano dwudziestu. Komisja konkursowa przygotowała dla nich do wykonania wzór, którym była gwiazda zamknięta w kwadracie.

Całość musiała zamknąć się na powierzchni 1 metra kwadratowego. O propozycji wzoru zawodnicy dowiedzieli się dopiero przed konkursem. Zmagania trwały dwa dni. Kryteriami oceny pracy była precyzja wykonania, jej zgodność z projektem oraz wykończenie, czyli szlifowanie i olejowanie. Zwyciężył i pierwsze miejsce zajął Paweł Wojtkowski z Żyrardowa, drugie zajął Mariusz Jabłoński z Gdańska, a trzecie Piotr Szlązak z Miastkowa. Nagrodą za pierwsze miejsce był czek na kwotę siedmiu tysięcy złotych, ufundowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy oraz urządzenia do prac parkieciarskich fundowane przez sponsorów. Laureat drugiego miejsca otrzymał czek na kwotę pięciu tysięcy złotych a trzeciego na kwotę dwu tysięcy złotych. Nagrody pieniężne i upominki ufundowały też firmy wspierające działalność OSP. Dzięki temu, że impreza odbyła się podczas targów branżowych zwiedzający mieli okazję zobaczyć, jak piękną mozaikę podłogową można wykonać z drewna i ile ona pochłania wysiłku i czasu.

Na zdjęciu zwycięzcy wraz z jurorami.


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.