• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Jesienny Piknik Parkieciarski, wrzesień/październik 2006

Jesienny Piknik Parkieciarski, wrzesień/październik 2006

30 września – 1 października 2006 r.

Po raz pierwszy spotkanie parkieciarzy zrzeszonych w OSP odbyło się w nowym miejscu to znaczy w Ośrodku Wypoczynkowym MOLO nad Zalewem Sulejowskim. Wczesno – jesienne spotkanie braci parkieciarskiej w 2006 roku zostało zaplanowane na przełom września i października. Innowacją w spotkaniu było miejsce, które zarząd wyszukał na mapie polskich ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych. Przeprowadziłem małą sondę wśród uczestników spotkania i opinie były zgodne, dobre miejsce w centrum kraju, dużo lepsze warunki zakwaterowania, bardzo malownicza okolica, fajny klimat. Jednym słowem decyzja o zmianie miejsca była trafna. Spotkanie jak zwykle podzielone było na część roboczą, gdzie omówiono najistotniejsze sprawy bieżące, między innymi modernizację i rozbudowę strony internetowej, która ma się zmienić w portal interaktywny, targi Podłogi i Posadzki w trakcie których odbędą się Mistrzostwa parkieciarzy w kategorii Open. Większość firm wspierających OSP uczestniczy w tej imprezie jako wystawca i sponsor zawodników mistrzostw. Zapowiada się wspaniałe święto parkieciarstwa. W drugiej części spotkania sprawdzana była sprawność uczestników, co jest już tradycją.

Rzut legendarną klepką i nowość – strzelanie z łuku. Wybierano również najsilniejszego uczestnika i uczestniczkę spotkania w siłowaniu na rękę. Bankietowa cześć spotkania oprawiona była w rytmy muzyki tanecznej i obficie zastawione stoły biesiadne. Trzeba przyznać, że na parkiecie parkieciarze radzą sobie równie dobrze jak przy jego układaniu. Następnego dnia dało się wyczuć, że nowe miejsce przypadło parkieciarzom do gustu, ponieważ śniadanie przeciągnęło się do późnego popołudnia, a i tak nikomu nie chciało się wracać.

gsos


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.