• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Targi BUDOWA, REMONT, DOM - MURATOR EXPO, kwiecień 2005 r.

Targi BUDOWA, REMONT, DOM - MURATOR EXPO, kwiecień 2005 r.

15-17 kwietnia 2005

Targi MURATOR - EXPO

W dniach 15-17.04.2005 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy na zaproszenie Murator Expo wzięło udział w targach budowlano-instalacyjnych BUDOWA, REMONT, DOM - MURATOR EXPO 2005.Celem naszej obecności na targach była promocja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, grupy zawodowej rzemieślników- parkieciarzy, oraz sponsorów zrzeszonych w OSP.

Na bogato wyposażonym stoisku OSP, odpowiadając na tysiące zadawanych przez zwiedzających pytań, cały czas pełnili dyżury koledzy parkieciarze: K.Błażejewski , G.Podlipski, W.Ludwiniak, Z.Hermanowska, J.Sławiec, M.Grabowski , J.Walewski, M.Kuć , A.Wiśniewski , A.Kalinowski oraz Pani Redaktor z Profesjonalnego Parkietu I.Bajkowska. Zwiedzającym bezpłatnie wręczaliśmy materiały informacyjne na temat OSP. Demonstrowaliśmy plakaty, prasę zawodową, oraz pokaźnych rozmiarów pracę konkursową wykonaną na ostatnich Mistrzostwach Europy Młodych Parkieciarzy, przez ich zwycięzcę - naszego reprezentanta Marcina Jackowskiego. Na życzenie organizatorów OSP przygotowało pokaz oryginalnych technik parkieciarskich.

16.04.2005 w sobotę prezentowaliśmy przybijanie podłóg na gwoździe, które zostało zademonstrowane przez techników naszych firm sponsorskich -Jansrer, oraz Profi Parkiet.Pokaz ten przyciągał dziesiątki klientów zwiedzających targi, tym bardziej, że każdy chętny mógł osobiście "popróbować" walorów tej techniki.

Prawdziwym, jak sądzimy, wnioskując po nadspodziewanym zainteresowaniu klientów przebojem targów, była demonstracja olejowania podłóg różnymi technikami i preparatami (na zimno, na gorąco z woskowaniem, na kolorowo itp.). W dniu 17.04.2005 przedstawiciele oraz technicy firm: Blanchon, Janser, Henkiel, Murexin oraz Uzin z ogromnym powodzeniem demonstrowali doskonałą technikę olejowania podłóg, jako skuteczny sposób zabezpieczenia parkietów przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

Zaplanowane na sobotę, 16.04.2005, na godz.13. otwarte spotkanie parkieciarzy i debata na temat: ,,Normy wykonawczej na roboty parkieciarskie." Pomimo niesprzyjającej aury-odbyło się. W związku z powołaniem europejskiej inicjatywy wypracowania i przyjęcia Europejskich norm wykonawczych na roboty parkieciarskie, zawiesiła z wyżej wymienionych powodów prace wspólna komisja SPP i OSP.

Na wniosek zarządu OSP - przedstawiciele komisji oraz zebrani parkieciarze postanowili przyjąć jako obowiązujący w naszym środowisku do czasu uchwalenia nowych przepisów - Dziennik Robót Parkieciarskich, wypracowany przez zarząd OSP i przyjęty na Walnym zebraniu 15.05.2004 r w Broku.Ustalono, że po drobnych korektach wznowimy druk Dziennika Robót Parkieciarskich jako dokumentu ułatwiającego współpracę Inwestora z Parkieciarzem.

Zarząd OSP ocenił udział w targach jako bardzo udany, a zainteresowanie przez zwiedzających parkieciarstwem, oraz środowiskiem zawodowym parkieciarzy-przeszło nasze oczekiwania.Pozytywna ocena naszej współpracy przez organizatora targów panią Magdalenę Izdebską pozwala przypuszczać, że na stałe wpiszemy się w pejzaż targów budowlano-instalacyjnych Budowa,Remont,Dom-Murator Expo.

Przygotował A.KREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.