• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie w PLATFORMIE, styczeń 2005 r.

Szkolenie w PLATFORMIE, styczeń 2005 r.

15 stycznia 2005

Szkolenie w PLATFORMIE

15 stycznia 2005 roku, w siedzibie PLATFORMY w Alejach Jerozolimskich odbyło się pierwsze w tym roku szkolenie dla parkieciarzy zorganizowane wspólnie przez firmy: JANSER, MUREXIN i PLATFORMA.

W przygotowanym szkoleniu, prowadzonym przez Pana Pawła Łukasiewicza, firma MUREXIN zaprezentowała całe spektrum swoich produktów do przygotowania i naprawy podłoża, przedstawiając ich walory techniczne. Dopełniając tematu z zakresu maszyn i niezbędnego osprzętu przedstawiciel firmy JANSER - Pan A. Mickiewicz zademonstrował techniki i sposoby badania podłoża, prezentując konieczny do tego celu sprzęt, poczynając od niezbędnej w badaniach podłoża C M k i, poprzez, rysiki, termometry, poziomice, kończąc na niezbędnym w pracy parkieciarza Columbusie - wielofunkcyjnej polerce w tym przypadku wykorzystanej do szlifowania wylewek (oraz jastrychów) z pełną ofertą tarcz ściernych - koniecznych do właściwego przygotowania podłoża - oferowanych przez firmę JANSER. W przerwie parkieciarze zapoznawali się ze strukturą, organizacją oraz z bogactwem asortymentu materiałów dla wykonawców i inwestorów oferowanych w sprzedaży przez PLATFORMĘ.

Szkolenie zakończono praktycznym pokazem stosowania mas samopoziomujących oraz demonstracją całej gamy klejów do parkietu. Poczynając od klejów dyspersyjnych, poprzez rozpuszczalnikowe do jedno i dwuskładnikowych klejów poliuretanowych, których to praktyczne walory przetestowali wszyscy uczestnicy szkolenia.

Z przyjemnością stwierdzam, że w ramach tego szkolenia udało się połączyć tak wiele ważnych dla naszego zawodu elementów. W formie jakby kursu parkieciarze poznają nowe firmy ich produkty ,oraz praktycznie usystematyzowali sobie profesjonalną wiedzę z zakresu tematów którym poświęcone było szkolenie.

AKREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.