• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie firm FESTOOL i PROFI PARKIET, marzec 2005 r.

Szkolenie firm FESTOOL i PROFI PARKIET, marzec 2005 r.

12 marca 2005

Szkolenie firm Festool oraz Profi Parkiet

12.03.2005,w sali "Kopernik" przy ul.Bartyckiej odbyło się kolejne z zaplanowanych w tym sezonie szkoleń dla parkieciarzy.

Przygotowując to szkolenie zarazem chcieliśmy urozmaicić tematykę zajęć, łącząc prezentację dwóch firm: Festool specjalizującej się w sprzedaży i dystrybucji wysoko wyspecjalizowanych narzędzi profesjonalnych do obróbki drewna, oraz Profi Parkiet oferującej wysoko wyspecjalizowany sprzęt do szlifowania i wykańczania podłóg firmy Lägler, oraz kompletną " chemię" do podłóg-od klejów, poprzez lakiery kończąc na olejach.

Firmę FESTOOL zaprezentowała licznie, pomimo fatalnej pogody, zgromadzonym parkieciarzom całą rodzinę swoich doskonałych maszyn. Profesjonalny pokaz został przygotowany przez techników Festool pod czujnym okiem Jacka Rybki i Marka Więckowskiego,

Pokazano wiele maszyn - poczynając od nowości - ręcznej frezarki do renowacji dużych powierzchni Protool RGP 150-15 z silnikiem o mocy 1500 W, poprzez najnowocześniejszą wkrętarkę, przesuwną pilarkę stolikową PRECISIO CS 50, kończąc na doskonałej frezarce górno wrzecionowej. Jednak przebojem szkolenia w pełnym tego słowa znaczeniu był " Wielofunkcyjny szablon do frezowania" MFS

" Dzięki pomysłowemu układowi zsynchronizowanych profili nowy wielofunkcyjny szablon do frezowania jest uniwersalny i może być stosowany do różnych celów. Za pomocą profili przedłużających MFS można dopasować do każdej sytuacji roboczej"

Druga część szkolenia poprowadzona przez głównego specjalistę od promocji i wdrażania nowości firmy " Profi Parkiet" .

Pana Tomasza Kuciaka, znającego jak niewielu - szkoleniowców praktyczne wady i zalety prezentowanych produktów, ukierunkowana była bardziej na tzw. chemię parkieciarską niż maszyny, pomimo, że jak wszyscy wiemy firma Profi Parkiet ma w swojej ofercie doskonałe maszyny szlifierskie Läglera : Hummel, Flip, Single, Elan, oraz niezastąpioną Trio, która w trakcie szkolenia godnie prezentowała wymienioną rodzinę Läglera.

Tym razem Pan Tomasz Kuciak, jak przystało na zawodowca, przypomniał nam kleje Maximus, Oleje Trip Trap, wszystkie produkty Berger-Seidle, kładąc wyraźny akcent na Aqua Oil Kombi System jako absolutną nowość firmy Berger-Seidle.

(Olej z lakierem) " Łączącą zalety wody i oleju, przy maksymalnej dbałości o ekologię i wysoką jakość. System ten należy zakwalifikować do produktów wolnych od rozpuszczalników. Ochrona środowiska dała się połączyć z najnowszą techniką."

Relacja Olek KalinowskiREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.