• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Informacja

Informacjana XVIII Zjeździe Delegatów Organizacji Zrzeszonych w Izbie Rzemieślniczej Mazowsza Kurpi i Podlasia w Wartszawie- Prezes naszego Stowarzyszenia, Marek Kuć został wybrany na członka zarządu Izby Rzemieślniczej Mazowsza Kurpi i Podlasia w Warszawie.

To dla nas wielki zaszczyt. Jesteśmy pewni, że praca Marka na rzecz Rzemiosła Polskiego, w Zarządzie Izby będzie efektywna i twórcza. Życzymy mu dużo energii, sił i pomysłów w promowaniu zawodu parkieciarza oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, w trudnych dla Rzemieślników i całego społeczeństwa czasach, w których wszystko trzeba wypracować własną pomysłowością, solidarną przedsiębiorczością oraz chęcią tworzenia lepszej codzienności.

Są to wspaniałe chwile, w których społeczna praca na rzecz zawodu parkieciarza i naszego stowarzyszenia przynosi kolejne owoce. Jesteśmy postrzegani, jako organizacja rzemieślników z inicjatywą, ludzi niezależnych, twórczych solidarnych i przedsiębiorczych. Miejmy nadzieję, że zawsze tak będzie i, że kolejne pokolenia parkieciarzy wniosą swój wkład w promowanie, zarówno naszego zawodu, jak i Stowarzyszenia.


Warszawa, 08.06.2005 r.

Przyjaciele z Zarządu OSP
REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.