• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Loba-Wakol

Loba-Wakol Polska z siedzibą w Warszawie jest przedstawicielstwem dwóch wiodących, niemieckich producentów Loba i Wakol, których produkty dzięki współpracy z lokalnymi partnerami handlowymi oraz przez własne przedstawicielstwa zagraniczne dostępne są w ponad 40 krajach, na wszystkich kontynentach.

Produkty, które oferujemy są dokładnie dopasowane do wymagań Państwa branży. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Kleje budowlane, rozwiązania systemowe w zakresie zabezpieczania i pielęgnacji parkietów, podłóg drewnianych i innych okładzin, kleje przeznaczone dla przemysłu meblarskiego i producentów materacy, masy uszczelniające (compounds) dla branży opakowań metalowych, lakiery UV, lakiery ogólnego zastosowania oraz preparaty zabezpieczające drewno przeznaczone do branży parkieciarskiej. Osiągnięty efekt synergii, poprzez współpracę obu producentów w zakresie technologii i innowacji, to pewna korzyść dla Państwa.

Naszym celem jest oferowanie rozwiązań zawansowanych technologicznie, prostych i przyjaznych w zastosowaniu dla użytkownika i środowiska pracy . Niezmienna i powtarzalna jakość jest dla nas tak samo ważna, jak zapewnienie stałej dostępności produktów, aby nasi klienci mogli pracować nie tylko wydajnie, ale i ekonomicznie.

Loba-Wakol Polska Sp. z o.o.
ul. Sławęcińska 16, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki


http://loba-wakol.pl/
e-mail: biuro@loba-wakol.pl
Tel.: 22 43 624 20
Fax: 22 43 624 21REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.