• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Hartz Lack

"NASZĄ PASJĄ JEST DREWNO"

Venga jest firmą specjalizującą się w dziedzinie produktów do zabezpieczania, konserwacji i dekoracji drewna. Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i indywidualnego wykonawcy.

Dostarczamy Państwu, znane od ponad 15 - u lat na polskim rynku, lakiery do drewna marki HartzLack®. Ze względu na swoją wysoką jakość i parametry użytkowe jest to grupa produktów szeroko znana i wyjątkowo ceniona przez klientów w całym kraju.
Drugą grupą produktów oferowanych przez naszą firmę są impregnaty do drewna, lakierobejce, farby dekoracyjne i produkty uzupełniające z grupy HartzLain®. Dzięki nowoczesnej recepturze, dużej skuteczności działania i trwałości zyskały one wysokie uznanie wśród klientów.

Jesteśmy firmą wysoko innowacyjną. Stale poszerzamy gamę produktów w taki sposób, aby jak najpełniej zaspokajać potrzeby naszych klientów, zwłaszcza tych najbardziej wymagających. Korzystamy przy tym z doświadczenia i porad wykonawców, współpracujemy z renomowanymi światowymi producentami wyrobów chemicznych, opieramy się także na własnych doświadczeniach.

Produkt polecany dla profesjonalistówTak powstała grupa lakierów do parkietu przeznaczona specjalnie dla profesjonalistów – parkieciarzy HartzLack Profi System. Produkty wchodzące w skład Profi Systemu to najwyższa, światowa jakość przy konkurencyjnej cenie. Wartością dodaną jest profesjonalny program szkoleń i doradztwa technicznego dla wykonawców. Wszystko po to by Państwa parkiet zachwycał swoim wyglądem i trwałością przez wiele, wiele lat.

Naszą odrębną działalnością jest import surowców chemicznych od renomowanych światowych dostawców na potrzeby krajowych producentów.

Możemy Państwa zapewnić, iż korzystając z naszych wysokiej jakości produktów do zabezpieczania, konserwacji i dekoracji drewna zawsze osiągną Państwo zamierzony efekt, gdyż od wielu lat.... NASZĄ PASJĄ JEST DREWNO.

Venga
ul. Demokratyczna 117
93-438 Łódź


www.venga.pl
biuro@venga.pl
tel. (0-42) 645 79 89 (90)
fax. (0-42) 645 79 91REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.