• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Festool

Festool i Protool to marki należące do koncernu TTS Tooltechnic Systems AG & Co. KG z siedzibą w Wendlingen (Niemcy). W Polsce koncern reprezentuje firma Tooltechnic Systems (Polska) Sp. z o.o.

Misją obu marek jest rozwój i produkcja zaawansowanych technologicznie elektronarzędzi, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Festool kieruje swoje produkty do specjalistów następujących branż: stolarstwo, wnętrzarstwo, malarstwo i automotive. Protool, poprzez ofertę elektronarzędzi

i wyposażenia, dostarcza systemowe rozwiązania dla ciesielstwa, budownictwa, renowacji oraz branży montażowej.

Marka Festool powstała w roku 2000 r., wskutek wyłączenia się działu elektronarzędzi z istniejącej od 1925 r. firmy Festo. Festool utożsamiany jest dzisiaj z zaawansowaną technologią. Ponad 80-letnia tradycja w produkcji elektronarzędzi pozwala tworzyć rozwiązania spełniające najwyższe wymagania użytkowników.

Marka Protool wywodzi się ze znanej, czeskiej rodziny elektronarzędzi NAREX. Ideą było stworzenie nowej linii produktów, przeznaczonych dla profesjonalistów.

Marka Protool powstała w roku 1994, a na rynku polskim pojawiła się na przełomie lat 1996/1997. Początkowo oferta Protool nie była zbyt bogata: zamykało ją kilka modeli wiertarek, szlifierek kątowych i wyrzynarek. Z roku na rok jednak katalog maszyn stawał się coraz grubszy. Za wizytówkę Protool szybko uznano segment mieszarek – kompleksową, systemową ofertę urządzeń i wyposażenia. Kolejny, ważny etap rozwoju marki nastąpił w roku 2000, kiedy to gamę produktów wzbogaciły elektronarzędzia ciesielskie marki HolzHer. W roku 2003 do programu Protool włączono system wierteł szwajcarskiej firmy ZOBO.

Dzięki jednolitym systemom i procedurom, stosowanym przez przedsiębiorstwa grupy TTS, Festool i Protool docierają z ofertą do kilkudziesięciu krajów świata. System SAP pozwala w precyzyjny sposób komunikować się z centralą firmy, skracając do minimum czas oczekiwania Klienta na zamówiony towar. Dzięki wykorzystywanym rozwiązaniom logistycznym i procedurze ciągłego usprawniania, towar dociera do Odbiorców szybko i pewnie.

Sprzedaż elektronarzędzi odbywa się poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów handlowych. Klient przy zakupie może więc liczyć na fachowe doradztwo ze strony sprzedawcy. Dopełnieniem oferty jest Serwis, zapewniający naprawę elektronarzędzi w ciągu 48 godzin.

Festool Polska Sp. z o. o.
Sokołów, ul. Sokołowska 47a
05-806 Komorów
Gmina Michałowice


www.festool.pl
Tel. (0-prefix-22) 711-41-61/63
Fax: +48 (0)22 720 11 00
info-pl@tooltechnicsystems.comREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.