• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Bona

W roku 1919, Wilhelm Edner rozpoczął w Malmö w Szwecji produkcję towarów do zabezpieczania podłóg drewnianych. Od tego czasu lat firma bardzo się rozwinęła się i teraz posiada przeszło 70 przedstawicielstw w obu Amerykach, w Europie i Azji, w Australii i w Afryce. Bona AB bo tak teraz nazywa się firma posiada fabryki w Szwecji, w Niemczech, w USA i na Dalekim Wschodzie. W roku 1979 Bona wyprodukowała pierwsze litry lakieru na bazie wody.

W roku 1994 Bona otwarła swoje przedstawicielstwo w Polsce. Bona Polska Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości towary produkowane przez Bona AB: grunty, masy i kleje, maszyny, materiały ścierne, lakiery, oleje, olejowoski, bejce, System Lakierów Sportowych oraz środki do pielęgnacji podłóg. Prawie stu letnie doświadczenie, pozwala na to, że Bona od kilku lat nie produkuje towarów szkodzących zdrowiu parkieciarzy i środowisku naturalnemu. W ofercie firmy znajdują się tylko produkty pozbawione rozpuszczalników lub o znikomej ich zawartości. Bona Polska oraz Profi Parkiet są pionierami na polskim rynku w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń dla parkieciarzy. W roku 2013 Bona przystąpiła do OSP jako Członek Wspierający to Stowarzyszenie. W roku 2013 Bona na całym świecie wprowadza program Certyfikowany Parkieciarz Bona. Wszyscy parkieciarze na całym świecie. posiadający ten certyfikat będą spełniać te same kryteria. Jednym z najważniejszych kryteriów przystąpienia do programu Certyfikowany Parkieciarz Bona jest przynależność do Stowarzyszenia Parkieciarzy lub do Cechu Rzemiosł Budowlanych. Bycie certyfikowanym Parkieciarzem będzie na całym świecie nobilitowało rzemieślnika oraz będzie mu przynosiło wymierne korzyści materialne. Więcej informacji o tym programie znajdziecie Państwo w przyszłych numerach Profesjonalnego Parkietu. Bona Polska liczy na korzystną dla obu stron współpracę z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem parkieciarzy.

Więcej informacji o firmie Bona znajduje się na stronie www.bona.comREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.