• IOS Image Rotator
 • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Informacje dla firmy wspierającej

Informacje dla firm wspierających

Korzyści dla firmy wspierającej:

 • Firmy wspierające mają zapewniony 20% rabat na reklamy i artykuły sponsorowane publikowane w wydawanej przez nas czasopiśmie Profesjonalny Parkiet – przy zamówieniu dłuższej emisji reklamy można uzyskać dodatkowy upust. Nakład pisma sukcesywnie wzrasta i dociera do coraz większej ilości odbiorców. Dociera ona do nich w formie bezpośredniej bezpłatnej prenumeraty, a także poprzez punkty usługowo-handlowe, wyróżnione w czasopiśmie oraz w serwisie internetowym pisma.
 • Firmy wspierające mogą zamieszczać nieodpłatnie krótkie informacje o swoich produktach w dziale Nowości w Profesjonalnym Parkiecie
 • Dla firm wspierających istnieje możliwość dołączenia insertu-ulotki ewentualnie płytki ze swoją ofertą, którą bezpłatnie (raz w roku) dołączamy do wybranego numeru Profesjonalnego Parkietu i wysyłamy prenumeratorom. Firma pokrywa jedynie koszt dołączenia wkładki do gazety.
 • za pośrednictwem biura OSP istnieje możliwość rozesłania materiałów reklamowych do wszystkich członków OSP - firma dostarcza do biura koperty ze znaczkami, a Stowarzyszenie koperty adresuje i rozsyła.
 • firmy wspierające mogą organizować akcje promocyjne skierowane do zrzeszonych parkieciarzy, a Stowarzyszenie nagłaśnia takie akcje promocyjne w dostępnych mediach
 • istnieje możliwość organizacji przy Stowarzyszeniu szkoleń i prezentacji produktowych dla parkieciarzy. Firmy mogą organizować takie spotkania indywidualnie lub wspólnie np. firma oferująca maszyny z firmą mającą w swojej ofercie chemię parkieciarską. Relacje ze szkoleń zamieszczane są w Profesjonalnym Parkiecie oraz na stronie internetowej Stowarzyszenia, co stanowi dla firmy dodatkową reklamę.
 • Stowarzyszenie podpisało umowę partnerska w ogólnopolskim pismem „Podłogi i Ściany”. Dzięki współpracy wszelkie imprezy organizowane z OSP (w tym szkolenia) są publikowane także w tym piśmie.
 • prowadzimy współpracę z firmami wystawienniczymi. Pojawiamy się na różnych targach budowlanych czy mieszkaniowych. Stowarzyszenie udziela na nich porad z zakresu układania podłóg – od momentu przygotowania podłoża, poprzez wybór materiałów, ułożenie aż do jej wykończenia. Organizujemy na targach pokazy układania podłóg. Na żywo prezentowane jest publiczności wylewanie masy samopoziomującej, przyklejanie podłogi, szlifowanie oraz olejowanie i lakierowanie. Wszyscy zwiedzający mogą jednocześnie uzyskać odpowiedź na pojawiające się pytania u dyżurujących na stoisku ekspertów. Istnieje możliwość wydelegowania przez każdą z firm sponsorujących własnego przedstawiciela, który również może udzielać porad zwiedzającym.
 • Oczywiście podczas tego typu imprez staramy się jak najszerzej promować parkieciarstwo, a także nasze firmy wspierające i ich produkty. Jednym ze sposobów jest np. dostarczenie przez naszych sponsorów materiałów do wymienionych wyżej pokazów. Umożliwia to przedstawienie zwiedzającym produktów, na których pracują specjaliści.
 • na targach na naszym stoisku pokazujemy zwiedzającym prezentację multimedialną przybliżającą profil i ofertę każdego ze sponsorów OSP. Każda z firm dostarcza materiały, które zamieszczamy w tej prezentacji.
 • firmy wspierające mogą dostarczyć na stoisko OSP swoje materiały promocyjne, ulotki do rozdania odwiedzającym targi. W ten sposób sponsor ma możliwość zaistnienia na każdych targach branżowych bez konieczności wykupywania powierzchni wystawienniczej
 • co roku wydajemy Katalog Firm Rekomendowanych przez OSP. Jest on rozprowadzany na imprezach targowych, szkoleniach oraz innych organizowanych przez Stowarzyszenie. W katalogu każda firma wspierająca ma do dyspozycji 2 strony na zamieszczenie swojej oferty/reklamy. W katalogu oprócz reklam są zamieszczone informacje dotyczące drewna (tabele wilgotności, gęstości, skurczu, twardości, przegląd posadzek drewnianych, gruntów itd.) bardzo przydatne w pracy parkieciarza i nie tylko
 • na imprezach targowych typowo związanych z rynkiem podłóg negocjujemy specjalne warunki z organizatorem targów, by nasi sponsorzy mieli możliwość jak najtańszego wystawienia się
 • od 2007 roku organizujemy rokrocznie imprezę wystawienniczą „Wszystko do Podłóg Drewnianych – Ogólnopolska Wystawa dla Inwestorów i Wykonawców”. Specjalną atrakcją w 2007 były finały V Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Parkieciarzy, a w 2008 r. II Ogólnopolskie Mistrzostwa Parkieciarzy w kategorii Open. Zawody każdorazowo cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Dla firm wspierających przygotowaliśmy specjalne ceny na wynajem powierzchni wystawienniczej.
 • podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie eksponowane są banery firm wspierających
 • całkowicie odnowiliśmy nasz serwis internetowy (www.parkieciarzeosp.com.pl). Powstała też strona internetowa czasopisma „Profesjonalny Parkiet” (www.pparkiet.pl). Na obydwu portalach zamieszczone są loga sponsorów wraz z odnośnikami do stron kolejnych firm. Dodatkowo na stronie stowarzyszenia jest dział „Firmy wspierające”, w którym każda z firm ma swoją podstronę, na której może zamieszczać materiały o nowościach, swoich produktach, również z odnośnikami do stron firmowych.
 • Na stronie OSP i gazety Profesjonalny Parkiet jest miejsce na baner reklamowy. Firmy wspierające mają zapewnioną cenę specjalną na zamieszczenie tam swojej reklamy
 • przystępując do naszego Stowarzyszenia mogą Państwo dodatkowo brać udział w Piknikach Parkieciarskich, które organizujemy raz do roku. Ich celem jest integracja środowiska i sponsorów z parkieciarzami.
 • każdego roku w styczniu odbywa się spotkanie zarządu Stowarzyszenia z przedstawicielami sponsorów w Zakopanem. Podczas spotkania zarząd przedstawia sprawozdanie finansowe za poprzedni rok, a także omawiane są plany na nadchodzący rok, w jaki sposób OSP może pomóc w promocji sponsorom, oraz w jaki sposób sponsorzy mogą pomóc Stowarzyszeniu w promocji parkieciarstwa. Stale staramy się rozszerzać pakiet korzyści, jaki oferujemy sponsorom. Jesteśmy otwarci na propozycje. Zakres i forma podejmowanych inicjatyw zależy od czynnego udziału firm w naszych działaniach. Takie spotkania mają bardzo miłą oprawę, także rozrywkową, w podziękowaniu firmom za wsparcie, jakiego udzielają OSP. W końcu bez pomocy z ich strony nie udałoby się nam nic osiągnąć.
 • kilka razy do roku organizowane są spotkania robocze zarządu OSP z przedstawicielami firm wspierających, mające na celu omówienie działań na najbliższy czas – promujących parkieciarstwo i firmy wspierające.


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.